Z radością informujemy, że zima zagościła na dobre na naszym stoku. Pokrywa śnieżna sięga w tym momencie 60 cm, co stwarza bardzo dobre warunki dla narciarzy. Wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z uroków zimy w naszym Ośrodku Turystyki Weekendowej również w okresie świątecznym.

Wyciąg będzie pracował w Wigilię w godzinach 9.30 do 14.00, natomiast w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia i w kolejnych dniach w stałych godzinach - od 9.30 do 20.00. W Sylwestra zachęcamy także do jazdy nocnej, którą umilać będzie nam ognisko na szczycie stoku.

W chwili obecnej w dalszym ciągu pracujemy nad zwiększeniem pokrywy śnieżnej, abyście byli Państwo maksymalnie usatysfakcjonowani:)

Zachęcamy również do spróbowania pozycji z naszego nowego menu w barze przy wyciągu narciarskim. Znajdziecie tam Państwo kilka niespodzianek, nie tylko do zjedzenia.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim naszym Gościom i ich rodzinom życzenia spokoju ducha, zdrowia i spełnienia marzeń... i aby zima trwała cały rok!