Mamy nadzieję, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w tym sezonie zimowym, ale na chwilę obecną wstrzymujemy pracę wyciągu z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych. Warunki do jazdy są jeszcze dostateczne - w miarę możliwości dla zorganizowanych grup powyżej 10 osób istnieje możliwość otwarcia stoku po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. Na chwilę obecną dziękujemy za dotychczasową wspólną jazdę i do zobaczenia!
Od wtorku 13.02.2024r. wyciąg wznawia pracę codziennie od godziny 9.30. Zapraszamy do zapisów na zajęcia z instruktorami nauki jazdy na nartach pod numerem telefonu 783 893 101. Do zobaczenia na stoku!
Wznawiamy pracę wyciągu. Zapraszamy dziś na jazdę nocną w godzinach 17.00-20.00. Jutro planujemy rozpocząć pracę od 9.30. Do zobaczenia na stoku!
Ze względu na opady deszczu na chwilę obecną wstrzymujemy pracę wyciągu. Gdyby sytuacja miała ulec zmianie będziemy informować na bieżąco tutaj i na naszej stronie na Facebooku.
Trwają prace na trasie zjazdowej przed nadchodzącym weekendem🙂 Ponieważ śniegu mamy jeszcze pod dostatkiem, a deszczowa pogoda ma się nareszcie uspokoić planujemy wznowienie pracy wyciągu od jutra czyli czwartku 8 lutego 2024 od godziny 9.30. Liczymy na Was! Do zobaczenia na stoku🙂
Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne z dniem jutrzejszym (poniedziałek 05.02.2024) wstrzymujemy pracę wyciągu. Na trasie wciąż utrzymujemy dobre warunki do jazdy dlatego planujemy ponownie otworzyć stok wraz z kolejnym weekendem (10-11.02). O wszystkim informować będziemy na bieżąco. Do zobaczenia na stoku!
Zapraszamy wszystkich spragnionych zimy do Przygórza:) Wyciąg jest czynny w sobotę i niedzielę od godziny 9.30, a warunki na obu trasach zjazdowych są dobre. Przy stoku działa wypożyczalnia, bar oraz punkt sprzedaży sprzętu narciarskiego, a do naszych niezawodnych instruktorów jazdy na nartach są jeszcze wolne miejsca. Parking jest darmowy. Do zobaczenia na stoku!
Ze względu na warunki atmosferyczne wyciąg wstrzymuje pracę z dniem dzisiejszym. Planowane jest ponowne otwarcie w piątek 02.02.2024 od jazdy nocnej czyli od godziny 16.00. W najbliższy weekend kręcimy od 9.30 do 20.00. Zachęcamy do śledzenia komunikatów na Facebooku i naszej stronie internetowej na bieżąco. Do zobaczenia na stoku!
W Przygórzu zima nie odpuszcza! Mimo kapryśnej pogody utrzymujemy dobre warunki na trasie zjazdowej za sprawą solidnej sztucznej pokrywy śnieżnej. Nie dajcie się zwieść widokom za oknem, pakujcie narty i przybywajcie na stok🙂 Przed nami ostatni weekend ferii dolnośląskich, zachęcamy do aktywnego spędzenia tego czasu🎿⛷️🎿⛷️ Stok pracuje od 9.30 do 20.00, czynna jest wypożyczalnia, punkt sprzedaży sprzętu (rozpoczynamy wyprzedaż w atrakcyjnych cenach!) oraz bar. Na najbliższy weekend jest jeszcze sporo wolnych miejsc do instruktorów nauki jazdy na nartach - zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 783 893 101🙂
Wszystkim miłośnikom zimowego szaleństwa przypominamy, że wyciąg pracuje codziennie w godzinach pomiędzy 9.30, a 20.00. W tym czasie czynna jest również wypożyczalnia, punkt sprzedaży sprzętu narciarskiego oraz pracują instruktorzy nauki jazdy na nartach, do których obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne pod numerem 783 893 101. Przy stoku w okresie trwania ferii dolnośląskich czyli do dnia 29.01.2024 r. funkcjonuje również bar. Warunki na obu naszych trasach zjazdowych na chwilę obecną są doskonałe. Zapraszamy i do zobaczenia na stoku!